Sasuke-kun

Sasuke e cel mai tare! Cine e de acord, sa ni se alture!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Sunteti de parere ca Sasuke o place pe Sakura?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ayumi Uchiha
Admin

Data de înscriere : 19/02/2012
Varsta : 19
Localizare : Everywhere!

MesajSubiect: Sunteti de parere ca Sasuke o place pe Sakura?   Mar Mar 13, 2012 11:43 am

Eu cred ca exista o posobilitate. Adica in unele episoade din original pare evident. De exemplu, cand semnul blestemat si-a trezit puterile pentru prima data, iar Sakura l-a imbrtisat, ma asteptam ca, din cauza ca nu-si putea pastra controlul, sa o impinga pe Sakura la o parte. Insa nu s-a intamplat. S-a lasat imbratisat de ea. Apoi cand a aparut Gaara la examenul chunin, iar Sakura a fost prinsa de nisip, Sasuke i-a spus lui Naruto ca trebuie sa o salveze chiar cu pretul vietii pentru ca nu vrea sa-si mai vada prietenii murind in fata ochilor lui. Acum insa, ii omoara chiar el. Neutral
Si cand a parasit, ma intreb de ce i-a multumit. Pentru ca plangea si i-a zis ca-l iubeste? Pare putin cam deplasat. Eu cred ca pentru ca i-a fost alaturi mereu si ca i-a daruit ocazia sa iubeasca din nou. Dar asta e parerea mea! Vreau sa le vad si pe ale voastre!
Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://sasuke.tequilaforum.net

Sunteti de parere ca Sasuke o place pe Sakura?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sasuke-kun :: Sasuke Uchiha :: Sunteti de parere ca Sasuke simte ceva pentru Sakura?-
Mergi direct la: